Před několika lety jsem na obchodování narazila poprvé. Na jednu stranu mě to lákalo, na druhou jsem si nedokázala představit, jak by mě něco takového mohlo bavit. Nakonec zvítězil strach. Přeci jen všude na internetu byl trading spojován se slovy jako podvod a bankrot.

Dnes jsem ráda, že jsem těch pár let počkala a do vědomého rozhodnutí obchodovat dozrála.

V obchodování už nevidím kravaťáky u x monitorů nebo nic neříkající grafy. Dneska beru obchodování jako cestu osobního rozvoje. Místo, kde se potkáváme se svými stíny a máme tak příležitost se poznat a spřátelit sami se sebou.

Je to jako když v tmavé místnosti hoří svíčka. Když budete utíkat před stínem ke světlu, stín jen poroste. Když se otočíte směrem ke stínu a vykročíte jeho směrem, místnost se rozsvítí.

Obchodování není jen o penězích. Je o práci na sobě. Je o růstu v lepšího člověka, který nemá strach a nežije pod jeho nadvládou. Je to o vítězství sama nad sebou. Je to o vnitřní svobodě a nezávislosti.

Jak uvnitř tak navenek

Je potřeba nejdřív svobodu vybudovat v sobě, aby se projevila navenek. Když se zdokonalíte v téhle dovednosti, už nepotřebujete nic a nikoho venku, kdo by určoval váš život a jeho směr.

A proto jsem se rozhodla, že dám možnost více ženám nahlédnout do zákulisí obchodování na měnových trzích. Pojďte na sobě pracovat, vzít zodpovědnost do vlastních rukou a zároveň se naučit vydělávat na největším světovém trhu Forex.

Přidejte se do testovací verze klubu.